Hírek

Snoop Dogg gospel albummal jelentkezik Bible of Love címmel

Snoop Dogg Words are few gospel video

A megosztó rapper, Snoop Dogg új témákra váltott legújabb dalaiban. Bible of Love című, új gospel albumán a fű és a csajok helyett Istenről (és a fűről) vakerál. A nyugati parti ikon, aki 35 milliót is meghaladó albumeladással dicsekedhet a “Words are few” című dalában a neves gospel előadóművésszel B Slade-el dalol együtt.

Snoop Dogg feat. B Slade – Words are few

Beharangozott tizenhatodik lemezének debütálása előtt, február 1-én olyanokkal állt egy színpadra, mint Evans, Tye Tribbett, The Clark Sisters és Rance Allen az NFL Super Bowl Gospel Ünnepségén. Az eseményen Erica Campbell, Sheila E., Donnie McClurkin, és a Sounds of Blackness is fellépett. A Gospel Ünnepséget a BET csatornája sugározza február 3-án, egy nappal az 52. Super Bowl, amerikai foci nagydöntő előtt.

A gospel album munkálatain kívüli feladatokkal is tele van Snoop naptárja, keményen felpörgött a tag. Októberben kiadta a Make America Crip Again kislemezét és bejelentette, hogy Coach Snoop címen a fiatalokat focizásra ösztönző műsort indít a Netflix-en.

A Bible of Love (Szeretet Bibliája) című lemez követi Snoop 2017-es Neva Left albumát, amely az 54-ik lett a Billboard 200-as listáján.

Ezt vágod?  Online rap- és remix verseny a Pluside-tól
ElőzőKövetkező

Szólj be!