Szalay Istit szerintem nem sokaknak kell bemutatnom, hiszen ő a YouTube egyik igen humoros karaktere, jelenleg 497 videója van feltöltve, és lassan 300 ezer ember követi a munkásságát. A Fuvar című videósorozatát még 2016. november 10-én kezdte el, aminek konkrétan ugyanaz a lényege, mint például a Kasza Tibi féle Kasza Taxinak, miszerint az általuk kedvelt és a köztudatban nagy népszerűségnek örvendő embereket elfuvaroznak egyik pontból a másikba, és közben egy közvetlen hangulatú interjút csinálnak velük. Na már most Szalay Isti videósorozata ugyanezen az elven alapul, csak annyi különbséggel, hogy ő a YouTube-os kollégáit ülteti be maga mellé, hogy kicsit közelebbről is megismerhesse őket a néző.
Aza, mint gamer videós
A Fuvar 3. részében a Killakikitt oszlopos tagja, Aza pattant be Isti mellé, aki kicsit azért is számít különlegességnek a műsorban, mivel ő nem olyan régóta gyárt gaming tartamú videókat, és a legtöbben még mindig underground rapperként és hip-hop producerként ismerik jobban, mint sem YouTube/gamer videósként. Ennek ellenére már a gamer karrrierje is szépen ível felfelé. Mellesleg Aza és Szalay Isti már régóta baráti viszonyban vannak egymással, hiszen Isti még 2014. októberében csinált Azával egy főiskolai kurzusra szánt interjú videót az intézmény eszközeivel, majd többször is kollaboráltak együtt. Plusz Szalay Isti volt az, aki először megosztotta, hogy Aza streamelni kezdett a neten.
A Fuvar 3. része Azával
A mostani videóban főként az Augusztus 25-én megjelent Tirpa “A Vállalhatatlan” album háttér munkálatairól, az egyéb zenéhez köthető dolgokról és természetesen a videózásról beszélgettek. Kiderült az interjúból az is, hogy Azáék már korábban is készítettek videókat a számaikhoz, csak azokat nem találták annyira jónak, hogy publikálják őket, valamint meg kellett találniuk azt a formát, aki az ő esetükben Hajnal Ádám lett, akivel szívesen dolgoznak együtt a videóklipek terén.
Amikor Aza katona koszton él
Viszont Aza nem csak Szalay Istinél tűnt fel a közelmúltban, mint közreműködő arc, hanem Kovács Zsolti Hunboxing nevű csatornáján, a Mit Eszik a Magyar Katona című videóban is. Ebben a videóban Szalay Istivel (úgy tűnik, hogy nagy az összhang a két srác között) és Kovács Zsoltival közösen kóstolták végig azt a menüt, amit egy magyar katona kap a harctéren.